MERSİN AYDINCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı İlçemizde Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı İlçemizde Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı ilçemiz ev sahipliğinde, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Adem KOCA başkanlığında yapıldı.

Toplantı öncesinde, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Adem KOCA, Eğitim-Öğretim Faaliyetlerini Değerlendirme ve Fatih Projesi EBA Tanıtım toplantısında, Aydıncık ve Gülnar İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile beraber, Aydıncık ve Gülnar ilçesi muhtarları, okul aile birliği başkanları ve okul idarecileri ile bir araya geldi. Fatih Projesi İl Koordinatörü Sayın Erol UYSAL´ın Fatih Projesi ve EBA hakkındaki bilgilendirme sunumunun ardından konuşmasını yapan Sayın Adem KOCA, eğitim problemlerinin çözümü hakkında çok hassas olduklarını belirterek, eğitim öğretimde paylaşımın önemine değindi. Yaptıkları toplantıların eğitimin niteliğini arttırılması adına yapılacak çalışmalara katkıda bulunacağına yürekten inandığını belirterek, İlçe Milli Eğitim Müdürleri Sayın Ömer Yazgan AYGÜN ve Fatih BURGUT´a yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Öğleden sonra ise İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Sayın Adem KOCA başkanlığında yapıldı. Toplantını açılışında konuşan Sayın Adem KOCA, yaklaşık iki ay önce Anamur ilçesinde benzer bir toplantıyı gerçekleştirdiklerini hatırlatarak, yine yoğun bir gündemleri olduklarını belirtti.Gündem maddelerine değinen Sayın Adem Koca, 1 Mart 2016 tarihinde alınan kararların görüşülmesi ile gündem maddelerine geçileceğini kaydetti.

Ev sahibi ilçe olarak, ilçemiz tanıtım sunumunu Şube Müdürümüz Sayın Ömer Faruk ÇETİNKAYA yaptı ve ardından Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci, Eğitimin Niteliğinin Geliştirilmesi Projesi, TEOG sınavının uygulamasına yönelik alınması gereken tedbirlerin de yer aldığı birçok konu başlığı ele alınarak görüşüldü.

Toplantı sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Adem KOCA, ev sahipliğnden dolayı Aydıncık İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yazgan AYGÜN´e teşekkür etti.

 

15-04-201615-04-201615-04-201615-04-201615-04-201615-04-2016

İlçe Mill Eğitim Müdürlüğü Aydıncık / Mersin - 03248413292

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.